Členství

 

Cílem Společnosti přátel Uměleckoprůmyslového musea v Praze (dále UPM) je umožnit zájemcům o umělecké řemeslo, umělecký průmysl, starožitnosti i soudobé užité umění a design trvalý kontakt se sbírkami UPM formou volného vstupu do expozic a výstav; pořádáním příležitostných prohlídek depozitářů, tématických přednášek, poradenských soustředění, apod. Členové společnosti svými diferencovanými příspěvky se také spoluúčastní péče o naše kulturní dědictví a o jeho zachování pro příští generace.

  

typy členství

 

Čestné členství — bezplatné

udíleno správní radou osobám, které se významně zasloužily o rozkvět, obohacení a propagaci UPM v kulturním světě. Čestné členství je doživotní a nepřenosné.

 

Senior/Student — 250 Kč volný vstup na stálé expozice a výstavy UPM, pozvánky na vernisáže významných výstav UPM, bezplatné zpravodajství k akcím UPM.

 

Člen — 500 Kč všechny výhody jako Senior/Student

 

Rodina — 700 Kč výhody jako Člen a bezplatné pozvánky na speciální akce pořádané Společností přátel ve spolupráci

s UPM pro děti (2x ročně).

 

přihlášky

Po předložení občanského či studijního průkazu, potvrzení o platbě nebo zaplacení na místě bude vystavena legitimace (bez fotografie) v kavárně UPM u pí. Ireny Brabcové, každou 2. a 4. středu v měsíci od 17 do 19 hodin.


přihláška ke stažení zde:


 

způsob placení ročního členství

hotově na adrese společnosti nebo převodem, Komerční banka, Celetná ulice, Praha 1, č. účtu 195602690267/0100 Společnost přátel UPM

 

kontakt

Společnost přátel UPM

pí. Irena Brabcová

ul. 17. listopadu 2

110 00 Praha 1

M) +420 731 155 566

E) irenabrabcova@seznam.cz